Kampania ZUS „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”.

„Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”.
Od 27 stycznia 2021 r. trwa organizowana przez ZUS  ogólnopolska kampania informacyjno-edukacyjna „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”.
Znajdą ją Państwo m.in. na witrynie www.zus.pl w zakładce „bądź bezpieczny”.
Celem kampanii jest promowanie wśród seniorów wiedzy na temat korzyści, jakie niesie bezgotówkowa forma pobierania świadczeń i korzystanie z rachunku bankowego.”
Szanowni Państwo 
Zwracamy się do Państwa  z  prośbą o wsparcie naszych działań skierowanych do osób starszych, pobierających świadczenia z ZUS.
27 stycznia 2021 r. rozpoczęliśmy ogólnopolską kampanię informacyjno-edukacyjną „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”.
Znajdą ją Państwo m.in. na naszej witrynie www.zus.pl w zakładce „bądź bezpieczny”.
Celem kampanii jest promowanie wśród seniorów wiedzy na temat korzyści, jakie niesie bezgotówkowa forma pobierania świadczeń i korzystanie z rachunku bankowego.
Z naszych informacji wynika, że co trzeci ankietowany pobierający aktualnie świadczenie w formie gotówki, byłby skłonny korzystać z konta bankowego,  gdyby otrzymał wsparcie edukacyjne w tym zakresie.
Wychodząc naprzeciw tym potrzebom przygotowaliśmy materiały promujące bezgotówkowe i  bezpieczne pobieranie świadczeń przez naszych Klientów.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że sami możemy dotrzeć do ograniczonej liczby naszych świadczeniobiorców, dlatego zwracamy się z propozycją współpracy w tym zakresie do innych jednostek i instytucji  zrzeszających emerytów i rencistów.
Będziemy wdzięczni,  jeżeli zechcą Państwo wspomóc naszą kampanię poprzez dystrybucję ulotek i  materiałów edukacyjnych wśród seniorów, z którymi Państwo współpracują.
W załączeniu przesyłam Państwu plakat oraz ulotkę, które przygotowaliśmy z myślą o naszych Klientach, którzy swoje świadczenia wciąż pobierają w formie gotówkowej.
Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i wyjaśnimy szczegóły naszej inicjatywy.
Anna Piasecka 22 890-43-55; anna.piasecka01@zus.pl
Elżbieta Przesmycka 22 890-43-91; elżbieta.przesmycka@zus.pl
Łączę wyrazy szacunku
Anna Piasecka
Koordynator do Spraw
Komunikacji Społecznej i Edukacji
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
III Oddział w Warszawie
Wydział Organizacji i Analiz ORG
  1. Czerniakowska 16, 00-701 Warszawa
tel. 22 890-43-55

 

Brak możliwości komentowania